مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر

 مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر

… دانلود …

مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر :

مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در زیست شناسی دریا (بیولوژی دریا) از صفحه 54 تا 62 منتشر شده است.
نام: بررسی رژیم غذایی ماهی شیربت (Barbus grypus) در رودخانه های دالکی و حله بوشهر
این مقاله دارای 9 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله پرورش کپورماهیان
مقاله ماهی شیربت Barbus grypus
مقاله رودخانه دالکی
مقاله رودخانه حله
مقاله رژیم غذایی
مقاله کفزیان

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: پذیرا عبدالرحیم
جناب آقای / سرکار خانم: عبدلی اصغر
جناب آقای / سرکار خانم: وثوقی غلامحسین
جناب آقای / سرکار خانم: كیوان امین

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
محتویات دستگاه گوارش ماهی شیربت(Barbus grypus) با صید 982 عدد ماهی از رودخانه دالکی و 1512 عدد ماهی از رودخانه حله بررسی شد. بیشینه و کمینه طول كل ماهیان صید شده بترتیب 750 و 45 میلیمتر بود نسبت طول روده به طول کل بدن (RLG) در ماهیان یکساله 2 و در 7 ساله ها 116 بود. بیشترین درصد فراوانی مواد غذایی در رودخانه دالکی لارو یکروزه ها (Ephemeroptera) بود ولی ارجحیت غذایی این ماهی در هر دو رودخانهPlecoptera و Odonata بود. تنوع گونه ای کفزیان در رودخانه دالکی بیشتر از حله بود و همچنین این تنوع در فصول بهار و تابستان بیشتر از سایر فصول سال بود. این ماهی در كل رژیم غذایی همه چیز خواری دارد كه با افزایش سن به گوشتخواری تبدیل می گردد.

با سلام،محصول دانلودی مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر آماده ارائه به شما پژوهنده عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر هدایت میشوید
مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي رژيم غذايي ماهي شيربت (Barbus grypus) در رودخانه هاي دالکي و حله بوشهر