الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل فشرده
2120
230 بازدید
۷۹,۷۰۰ تومان
خرید

مقدمه :
در کتاب سیستم عامل روشهای متعددی برای زمانبندی فرایند ها معرفی شده است که یکی از آنها الگوریتم راند رابین ( roundrobin ) می باشد. پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  با استفاده از مطالب موجود در کتاب سیستم عامل زمان ورود فرایند ها و زمان مورد نیاز به سرویس آنها را از کاربر گرفته و بر اساس گفته کتاب از کوانتوم ۲ (quantom 2 ) برای محاسبه الگوریتم استفاده می کند. کوانتوم ۲ یعنی این که برای هر فرایندی که از cpu استفاده می کند فقط دو ثانیه زمان داده شود. پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  این الگوریتم را در کمال سادگی، بسیار جذاب و آموزنده پیاده سازی کرده است.
برنامه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  که توسط مرکز الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#2 آماده شده است یک پروژه کامل و مناسب برای درس سیستم عامل و درس های مرتبط با آن و یک پروژه عالی برای آموزش زبان برنامه نویسی الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#3 می باشد. دانشجویان و پژوهشگران با استفاده از این پروژه نحوه کار و پیاده سازی یک پروژه  صحیح را در زبان برنامه نویسی الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#3 یاد می گیرند، پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c# در کمال سادگی و قابل درک بودن برای تمامی دانشجویان و دانش پژوهان داری امکانات کامل و بهینه برای این مبحث می باشد.

توضیحات بخش های پروژه :
پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c# دارای محتویات و بخش های متعددی مانند :
۱. گرفتن اطلاعات فرایند ها : در پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  برای هر فرایند دو اطلاعات زمان ورود ( input time ) و زمان مورد نیاز برای سرویس ( service time ) از کاربر گرفته می شود تا بر اساس انها الگوریتم را اجرا کند.
۲. نمایش نحوه ارائه سرویس به فرایند ها : خروجی اصلی پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  نمایش نحوه تخصیص زمان cpu به تک تک فرایند ها می باشد. ( البته توضیحات این مطالب به صورت ساده و دقیق در داکیومنت پروژه شرح داده شده است که با یک مطالعه جزعی کل پروژه را کامل درک خواهید کرد.)

۳. محاسبه میانگین زمان انتظار : یعنی هر فرایند در طی اجرای پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  به طور میانگین چقدر در حال انتظار برای سرویس بوده است

۴. میانگین زمان پاسخ : یعنی این که به طور میانگین پردازنده چقدر زمان برای پردازش هر فرایند وقت صرف کرده است

۵. میانگین طول صف : پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  باید محاسبه کند که فرایند های موجود در صف ما از ابتدای شروع به کار تا اتمام تمامی فرایند ها به طور متوسط چقدر بوده است. یعنی فرض کنید در ثانیه اول ۳ فرایند در صف بوده و در ثانیه دوم ۴ فرایند و در ثانیه سوم ۲ فرایند پس به طور میانگین ما ۳ فرایند همیشه در صف داشته ایم.( در سورس کد برنامه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  محاسبه این مورد بسیار ساده تر از این مطلب می باشد.)

۶. استفاده از کانتوم ۲ : کوانتوم یک یعنی اینکه هر فرایند را که برای پردازش انتخاب می کنیم فقط دو ثانیه از پردازش مورد نیاز آن را انجام میدهیم و بعد مجددا الگوریتم راند رابین در برنامه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  فرایند دیگیری را برای اجرا انتخاب می کند.

۷. و…

به همراه پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  :
این پروژه دارای یک داکیومنت ۵۰ صفحه ای متشکل از توضیحات خط به خط سورس کد برنامه می باشد که با مطالعه بخش توضیحات سورس کد آن ( که بین ۵ الی ۱۰ صفحه می باشد) تسلط کامل و کافی در پروژه را خواهید داشت.

اجرای پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  :
پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  قابلیت اجرا در نسخه های متعدد الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#3 در ویژوال استادیو دات نت ( Visual Studio.Net ) را دارد  و پروژه را می توان مستقیما از روی فایل اجرایی آن ( exe )  اجرا نمود. پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  بدون نیاز به هیچگونه تنظیماتی اجرا می شود و مطمئن باشد از اجرای این پروژه لذت خواهید برد.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در مورد پروژه الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#  :
توجه  :  در صورت نیاز و یا برخودر با هرگونه مشکلی شما می توانید با مسئولین وب سایت الگوریتم roundrobin ( راند رابین ) – c#2 تماس حاصل فرمایید و اطمینان داشته باشید که به مشکل شما سریعا رسیدگی خواهد شد و مسئولین پاسخگو می باشند.
 

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.