ارائه روشی برای برطرف نمودن اثر جمینگ با مدولاسیون فرکانس خطی و غیرخطی در رادارها با استفاده از فیلتر کالمن


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل ورد و پاورپوینت
2120
2 بازدید
۶۹,۷۰۰ تومان
خرید

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 ارائه روشی برای برطرف نمودن اثر جمینگ با مدولاسیون فرکانس خطی و غیرخطی در رادارها با استفاده از فیلتر کالمن دارای ۸ صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارائه روشی برای برطرف نمودن اثر جمینگ با مدولاسیون فرکانس خطی و غیرخطی در رادارها با استفاده از فیلتر کالمن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ارائه روشی برای برطرف نمودن اثر جمینگ با مدولاسیون فرکانس خطی و غیرخطی در رادارها با استفاده از فیلتر کالمن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ارائه روشی برای برطرف نمودن اثر جمینگ با مدولاسیون فرکانس خطی و غیرخطی در رادارها با استفاده از فیلتر کالمن :

تعداد صفحات :۸

چکیده مقاله:

آنتن های هوشمند، قابلیت حذف یا فرونشانی سیگنال جمینگ را دارند. بنابراین می توانند نسبت به سیگنال به نویز و اختلال را افزایش دهند. پردازش آرایه، از اطلاعاتی در مورد محل های سیگنال جهت کمک به فرونشانی اختلال و بهبود سیگنال استفاده می کند و یک راهکار امیدبخش جهت ضد جمینگ در نظر می گیرد. در این مقاله، سه الگوریتم شکل دهی پرتو مورد مطالعه قرار می گیرد، الگوریتم حداقل میانگین مربعات الکوریتم حداقل میانگین مربعات بهینه شده و الگوریتم بازگشتی حداقل مربعات. نتایج شبیه سازی جهت مقایسه توانایی این سه الگوریتم در شکل دهی پرتو در راستای مورد نظر و قرار دادن نول در راستای تداخل آورده شده است. وابستگی این الگوریتم ها به نسبت سیگنال به نویز و نسبت سیگنال به تداخل نیز مورد بررسی قرار گرفته است. در نهایت این نتیجه گیری به دست آمد که الگوریتم RLS جهت کاربردهای ضد جمینگ، دارای بهترین عملکرد است.

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.