مقاله بررسی اثر توان فن آوری بر رفتار صادرات صنعت خودرو


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل ورد و پاورپوینت
2120
2 بازدید
۶۹,۷۰۰ تومان
خرید

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

  مقاله بررسی اثر توان فن آوری بر رفتار صادرات صنعت خودرو دارای ۲۱ صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی اثر توان فن آوری بر رفتار صادرات صنعت خودرو  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی اثر توان فن آوری بر رفتار صادرات صنعت خودرو،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی اثر توان فن آوری بر رفتار صادرات صنعت خودرو :

تعداد صفحات:۲۱

چکیده:

یک شرکت برای ورود و فروش محصولاتش در بازارهای بین المللی به توان رقابتی بالایی نیازمند است که بطور اساسی در منابع ناملموسش وجود دارد. در بین منابع ناملموس، منابع فناورانه از اهمیت بالاتری برخوردارند. منابع فناورانه ای کهدارای درجه بالایی از دانش باشند یکی از عوامل کلیدی برای ایجاد مزیت های رقابتی برای شرکت ها هستند. به منظور سنجش توان فناوری یا فناوری شرکت ها از متغیرهایی همچون: ۱-شدت مخارج تحقیق و توسعه، ۲- تعداد اعضای درگیر در واحدهای تحقیقاتی شرکتها، ۳- نوآوری ها اعم از نوآوری در محصول، نوآوری در فرایند کار، نوآوری در طراحی، نوآوری در توسعه عملکرد محصول، نوآوری در خدمات و نوآوری در نام گذاری محصول، ۴- حقوق مالکیت معنوی (فکری) شرکتها اعم از حق اختراع، علامت تجاری و طرح های صنعتی استفاده می کنیم.
این عوامل منعکس کننده بعد فنی شرکت ها هستاند. به کمک این عوامل و تئوری مبتنی بر منابع اثر توان فناوری شرکت ها را بر رفتار صادرات آنها که عبارتند از: ۱- گرایش شرکت ها به صادرات،۲- شدت فزونی صادرات، بررسی می کنیم.

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.