اولویت بندی بزرگراه ها بر اساس تحلیل شاخص های عملکردی به کمک پارامترهای هوش مصنوعی (زنجیره مارکوف)(مطالعه موردی بزرگراه های شهر تهران)


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل ورد و پاورپوینت
2120
3 بازدید
۶۹,۷۰۰ تومان
خرید

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 اولویت بندی بزرگراه ها بر اساس تحلیل شاخص های عملکردی به کمک پارامترهای هوش مصنوعی (زنجیره مارکوف)(مطالعه موردی بزرگراه های شهر تهران) دارای ۲۴ صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اولویت بندی بزرگراه ها بر اساس تحلیل شاخص های عملکردی به کمک پارامترهای هوش مصنوعی (زنجیره مارکوف)(مطالعه موردی بزرگراه های شهر تهران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی اولویت بندی بزرگراه ها بر اساس تحلیل شاخص های عملکردی به کمک پارامترهای هوش مصنوعی (زنجیره مارکوف)(مطالعه موردی بزرگراه های شهر تهران)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن اولویت بندی بزرگراه ها بر اساس تحلیل شاخص های عملکردی به کمک پارامترهای هوش مصنوعی (زنجیره مارکوف)(مطالعه موردی بزرگراه های شهر تهران) :

تعداد صفحات :۲۴

چکیده مقاله:

در طراحی راهها و معابر باید مواردی در نظر قرار گرفته شود که در بهبود شرایط عملکردی به صورت مستقیم و غیرمستقیم تاثیرگذار است. از جمله این موارد میتوان به تامین ایمنی راه، سرعت، روشنایی راهها و معابر وبسیاری از موارد دیگر اشاره کرد که متاسفانه بعضی موارد گاها۱ در طراحی راهها مورد غفلت طراحان و سازندگان قرار میگیرد و یا در طول زمان دستخوش تغییراتی نسبت به وضعیت اولیه میشود. رشد ترافیک در کلان شهر تهران سبب گردیده تا در سالهای اخیر مدیران شهری به فکر ایجاد شبکه معابر کارآمد باشند. آنچه که در این جا به عنوان مساله مورد بررسی واقع گردیده است، ارزیابی وضعیت بزرگراهها نسبت به شاخصهای عملکردی در وضع موجود و ارایه اولویت بندی براساس عملکرد مطلوب و کارآمد بزرگراهی میباشد. باتوجه به مسیله پیشرو، در این مقاله سعی شده است که ضمن معرفی یکی از پارامترهای هوش مصنوعی به نام زنجیره مارکوف ، با ارایه مدلسازی بوسیله این پارامتر، وضعیت شبکه بزرگراهی شهر تهران از منظر شاخصهای عملکردی مورد تحلیل قرار گیرد و در نهایت براساس شاخص-های مطرح شده، یک سیستم اولویت بندی جهت اصلاح مشکلات موجود ارایه نماید.

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.