تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد)

تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد)

… دانلود …

تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد) دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد) :

سال انتشار : 1389

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : جغرافيا و برنامه ريزي

تعداد صفحات :28

مقاله حاضر با هدف تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مدیریت و برنامه ریزی شهری است. که بر اساس یافته ها و نتایج یک بررسی میدانی از شهر نجف آباد در بین سازمان ها و شهروندان تهیه شده است. روش جمع آوری اطلاعات برمبنای کتابخانه ای، اسنادی و نیز میدانی (پرسشنامه ای) بوده و جهت تجزیه و تحلیل داده ها از نرم افزار SPSS استفاده شده و در نهایت نتایج زیر به دست آمده است. – میزان استفاده افراد از امکانات ICT جهت انجام امور رایج شهری پایین است. – مراکز، امکانات و پایگاه های اینترنتی خدمات رسان ICT در سطح شهر نجف آباد در ارایه خدمات الکترونیکی به شهروندان تا حدودی رضایت بخش بوده است. – در مورد شاخص های شهروند الکترونیک و میزان پذیرش آن، افراد آمادگی بیشتری برای استفاده از این فناوری را دارند. – و نهایتا این که دسترسی به فناوری اطلاعات و ارتباطات هر چند در بین مدیران بالاست ولی شهروندان اکثر کارهای خود را از طریق مراجعه حضوری انجام می دهند. مطالعه صورت گرفته نشان می دهد که به دلیل ضعف های ساختاری و عدم تخصص در استفاده از این فناوری، مدیران تمایل بیشتری به انجام دادن کارها به روش سنتی دارند که نیازمند آموزش در این زمینه است. همچنین در خاتمه پیشنهاداتی برای توسعه این فناوری در جوامع شهری ارایه شده است.

كلید واژه: فناوری اطلاعات و ارتباطات، برنامه ریزی شهری، مدیریت شهری، جامعه اطلاعاتی

پژوهشگر گرامی فایل کامل تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد) با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد) دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد) وارد صفحه فروش فایل دانلودی تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد) شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد)

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.
دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد) روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید

تحليلي بر وضعيت فناوري اطلاعات و ارتباطات و نقش آن در مديريت و برنامه ريزي شهري (مطالعه موردي: شهر نجف آباد)