طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني

طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني

… دانلود …

طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني :

مقــدمه :

عدم توجه کافی به مبحث آموزش هنر و کار دستی در نظام آموزشی کشور از یک سو و اوقات فراغت نوجوانان و جوانان که پیامد تعطیلات درازمدت مدارس و دانشگاهها در فصل تابستان است و از مهم ترین فرصت های دانش آموزان و دانشجویان به منظور کسب مهارت در رشته های هنری یا فنی به شمار می‌رود موجب احساس نیاز به فراگیری هنر ، به صورت خارج از برنامه رسمی آموزشی شده است . در این میان هنر های دستی نظیر ساخت گل، مجسمه و درختچه های مصنوعی جایگاه خاصی بین بانوان و دختران داراست.

آموزشگاههای هنری آزاد مراکزی هستند که می‌توانند خلاء موجود در نظام آموزش و پرورش کشور در مورد آموزش مؤثر هنر را پر کرده و در این رهگذر گامی در جهت ارتقای سطح فرهنگ عمومی بردارند.

طرح حاضر که به احداث آموزشگاه ساخت گلهای مصنوعی چینی با ظرفیت دو کلاس برای آموزش هنرجویان در زمینه گلسازی و گل آرایی اختصاص دارد نیـز قادر است ضمن حصول به هدف فوق‌الذکر ، نقش مهمی در غنی سازی اوقات فراغت پس از ساعات اشتغال به تحصیل یا تابستانی دانش‌آموزان و دانشجویان بر عهده گیرد.

ضمن اینکه با اجرای این طرح در کنار دستیابی به بازده مناسب اقتصادی ، زمینه اشتغال نیروهای متخصص و هنر مند فراهم می‌گردد. همچنین با توجه به اینکه متقاضیان فراگیری این هنر عموما ، بانوان می‌باشند، این طرح دارای این قابلیت است که در قالب تعاونی های بانوان به مرحله اجرا درآید.

سرمایه گذاری مورد نیاز طرح

الف – سرمایه ثابت

1- مکان مورد نیاز طرح ، شامل یک باب ساختمان با کاربری اداری به مساحت تقریبی 60 متر مربع می‌باشد که ارزش هر مترمربع آن چهار میلیون ریال وهزینه کل خرید محل 240 میلیون ریال برآورد می‌شود.

2- تجهیزات :

ردیف شــرح تعداد هزینه واحد هزینه (میلیون ریال)
1
2 وسایل گل‌سازی
اجاق گاز و ظروف آشپزخانه 4سری
1سری 5/0
2 2
2
جمــــع 4

3- اثاثیه اداری :

ردیف شــرح تعداد هزینه (میلیون ریال)
1
2
3
4 میز و صندلی اداری
میز کار کنفرانسی
صندلی
چراغ مطالعه 1 سری
2
14
4 1
2
7/0
4/0
جمـــع 1/4

4- هزینه های قبل از بهره برداری :

ردیف شـــرح هزینه ( میلیون ریال )
1 هزینه تهیه طرح توجیهی و اخذ مجوز و ثبت تسهیلات 4
جمـــع 4

جمع کل سرمایه گذاری ثابت

شـــرح هزینه ( میلیون ریال )
ساختمان
تجهیزات
اثاثیه اداری
هزینه های قبل از بهره برداری 240
4
1/4
4
جــــمــــع 1/252
پیش بینی نشــده ( معادل 5 % اقلام فوق ) 6/12

اینک شما با جستجوی عبارت طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني

با سلام،محصول دانلودی طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني آماده ارائه به شما پژوهنده عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني هدایت میشوید
طرح(کارآفريني) طرح توجيهي آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني