پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان)

پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان)

… دانلود …

پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان) دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان) :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي حسابداري، اقتصاد و مديريت مالي

تعداد صفحات :24

چکیده مقاله:

الگوهای پیش بینی کننده ورشکستگی یا بحران مالی در مطالعات و مقالات موجود در حوزه های حسابداری و مدیریت بسیار مورد بحث واقع شده است و مطالعات فراوانی در رابطه با روش تجربی مؤثرتر برای پیش بینی ورشکستگی انجام شده است. هدف از این پژوهش بیان، تعیین و تبیین قدرت پیش بینی مدل های ورشکستگی تحلیل پوششی داده ها و الگوریتم ژنتیک در شرکت های بورس اوراق بهادار تهران می باشد. از نظر هدف این پژوهش از نوع کاربردی است و از نظر روش و ماهیت نیز از نوع تحقیقات همبستگی می باشد. جامعه آماری شامل شرکت های پذیرفته شده در صنعت سیمان برای سال های 1388 تا 1393 می باشد که با توجه به محدودیت ها، 19 شرکت در صنعت سیمان انتخاب گردید. دو گروه شرکت های ورشکسته و غیرورشکسته در شرایط یکسان و با توجه به ماده 141 قانون تجارت (فزونی زیان انباشته بیش از دو برابر سرمایه) مورد بررسی قرار گرفته است. در مجموع پیش بینی ورشکستگی با مدل تحلیل پوششی داده ها برای گروه آزمایش مشخص شده 73.68 درصد برای شرکت های عضو جامعه مورد بررسی را به درستی تشخیص داده و معادل 26.32 درصد شرکت ها را به درستی شناسایی نکرده است. نتایج حاکی از قدرت تشخیص هر مدل تحلیل پوششی داده ها در پیش بینی ورشکستگی شرکت ها می باشد .

با سلام،محصول دانلودی پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان) آماده ارائه به شما پژوهنده عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان) هدایت میشوید
پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان)

پژوهشگر گرامی فایل کامل پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان) با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان) دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان) وارد صفحه فروش فایل دانلودی پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان) شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

پيش بيني ورشکستگي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل تحليل پوششي داده ها ورودي ها و خروجي ها (در صنعت سيمان)