ارزیابی عملکرد سبد اوراق بهادار – مدل علمی میانگین – واریانس – چولگی در مقایسه با مدل علمی میانگین – واریانس


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل ورد و پاورپوینت
2120
1 بازدید
۲۹,۷۰۰ تومان
خرید

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 ارزیابی عملکرد سبد اوراق بهادار – مدل علمی میانگین – واریانس – چولگی در مقایسه با مدل علمی میانگین – واریانس دارای ۱۸ صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارزیابی عملکرد سبد اوراق بهادار – مدل علمی میانگین – واریانس – چولگی در مقایسه با مدل علمی میانگین – واریانس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ارزیابی عملکرد سبد اوراق بهادار – مدل علمی میانگین – واریانس – چولگی در مقایسه با مدل علمی میانگین – واریانس،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ارزیابی عملکرد سبد اوراق بهادار – مدل علمی میانگین – واریانس – چولگی در مقایسه با مدل علمی میانگین – واریانس :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش های حسابداری مالی و حسابرسی (پژوهشنامه حسابداری مالی و حسابرسی)

تعداد صفحات :۱۸

قدم آخر در فراگرد مدیریت سرمایه گذاری، مرحله ارزیابی عملکرد سبد اوراق بهادار است. یکی از مشکلات اساسی در ارزیابی عملکرد، تمایل انسان به تمرکز بر بازده سبد اوراق بهادار و عدم توجه کافی به ریسک متحمل شده برای کسب بازده و یا سایر گشتاورها است. لذا بهتر آن است که ارزیابی عملکرد شامل شناسایی همزمان “بازده”، “ریسک” و سایر گشتاورها همچون “چولگی” باشد .هدف از این تحقیق ارایه روش نوین ارزیابی عملکرد سبد اوراق بهادار شرکتهای سرمایه گذاری پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با مدل میانگین _ واریانس _ چولگی است .تحلیل پوششی داده ها یکی از فنون ریاضی ارزیابی عملکرد است که در این تحقیق مورد استفاده قرار گرفته است. نتایج حاصل، بیانگر آن است که مدل میانگین – واریانس – چولگی در ارزیابی عملکرد سبد اوراق بهادار شرکتهای سرمایه گذاری منتخب بهتر از مدل میانگین – واریانس است .

کلید واژه: مدیریت سرمایه گذاری، ارزیابی عملکرد، چولگی، تحلیل پوششی داده ها، شرکتهای سرمایه گذاری

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.