برخی از خصوصیات پویایی جمعیت ماهی زرده (Euthynnus affinis) در آبهای محدوده استان هرمزگان (خلیج فارس و دریای عمان)


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل ورد و پاورپوینت
2120
1 بازدید
۳۹,۷۰۰ تومان
خرید

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 برخی از خصوصیات پویایی جمعیت ماهی زرده (Euthynnus affinis) در آبهای محدوده استان هرمزگان (خلیج فارس و دریای عمان) دارای ۸ صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد برخی از خصوصیات پویایی جمعیت ماهی زرده (Euthynnus affinis) در آبهای محدوده استان هرمزگان (خلیج فارس و دریای عمان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی برخی از خصوصیات پویایی جمعیت ماهی زرده (Euthynnus affinis) در آبهای محدوده استان هرمزگان (خلیج فارس و دریای عمان)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن برخی از خصوصیات پویایی جمعیت ماهی زرده (Euthynnus affinis) در آبهای محدوده استان هرمزگان (خلیج فارس و دریای عمان) :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش و سازندگی

تعداد صفحات :۸

حقیق انجام شده بر روی ماهی زرده در سال ۱۳۷۸، در محدوده آبهای استان هرمزگان مشخص کرد که رابطه (طول چنگالی- وزن) این ماهی به صورت W= 0.053×۱۰-۳ FL2.71 و رابطه (طول چنگالی- دور آبشش) آن به قرار G=0.56 FL+1.2می باشد. بررسی آمار صید بیانگر آن بود که میزان صید در ماه های سال یکسان نبوده و این ماهی از پراکندگی یکسانی در آبهای استان برخوردار نیست. صیدگاه اصلی آن منطقه بندر لنگه بوده و بیشترین صید آن در اردیبهشت می باشد. شاخص های رشد K و L این گونه به ترتیب ۰.۵۳ (year-1) و ۹۴ سانتیمتر و به دست آمدند. شاخص های مرگ و میر طبیعی، صیادی و کل به ترتیب،F=1.9 M=0.66 وZ=2.56 برآورد گردیدند. ضریب بهره برداری از این ماهی طی سال مذکور ۰.۷۴ به دست آمد.

کلید واژه: شاخص های رشد، مرگ و میر، ضریب بهره برداری، صید، ماهی زرده، استان هرمزگان، خلیج فارس و دریای عمان

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.