چگونه میتوان مکملهای امتیازی را با مدل ۷-S مک کینزی بالانس کرد (ترجمه فارسی)


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل ورد و پاورپوینت
2120
13 بازدید
۱۵۹,۷۰۰ تومان
خرید

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 چگونه میتوان مکملهای امتیازی را با مدل ۷-S مک کینزی بالانس کرد (ترجمه فارسی) دارای ۱۲ صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد چگونه میتوان مکملهای امتیازی را با مدل ۷-S مک کینزی بالانس کرد (ترجمه فارسی)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز چگونه میتوان مکملهای امتیازی را با مدل ۷-S مک کینزی بالانس کرد (ترجمه فارسی)۲ ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی چگونه میتوان مکملهای امتیازی را با مدل ۷-S مک کینزی بالانس کرد (ترجمه فارسی)،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن چگونه میتوان مکملهای امتیازی را با مدل ۷-S مک کینزی بالانس کرد (ترجمه فارسی) :

چگونه میتوان مکملهای امتیازی را با مدل ۷-S مک کینزی بالانس کرد (ترجمه فارسی)

نمونه ترجمه

در جستجوی برتری ، پرفروش ترین کتاب سال ۱۹۸۲ توسط شرکای مک کینزی تام پیترز و رابرت واترمن، به معرفی مخاطب کسب و کار جمعی برای مدل ۷-S شرکتی می پردازد. مدل، همچنین توسط یک همکاری قبلی بین مک کینزی و پژوهشگران مدیریت، ریچارد پاسکال و آنتونی آتوس (هنر مدیریت ژاپنی، ۱۹۸۰) تحت تاثیر قرار گرفت و هفت عامل برای اجرای استراتژی موثر [۱] مهم را شرح داد:

۱. استراتژی. موقعیت و اقدامات صورت گرفته توسط یک شرکت، در پاسخ به و یا پیش بینی تغییرات در محیط خارجی، که برای رسیدن به یک مزیت رقابتی، در نظر گرفته شده است.

۲. ساختار. روشی که در آن وظایف و مردم، تخصصی و تقسیم شده است و قدرت توزیع شده است. چگونه فعالیت ها و روابط گزارش دهنده گروه بندی می شوند. مکانیسم ها بوسیله فعالیت در سازمان هماهنگ می¬شوند.

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.