مقاله مدل سازی عددی انتقال و پخش آلودگی نفتی در دریا


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل ورد و پاورپوینت
2120
1 بازدید
۶۹,۷۰۰ تومان
خرید

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

  مقاله مدل سازی عددی انتقال و پخش آلودگی نفتی در دریا دارای ۹ صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مدل سازی عددی انتقال و پخش آلودگی نفتی در دریا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله مدل سازی عددی انتقال و پخش آلودگی نفتی در دریا،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مدل سازی عددی انتقال و پخش آلودگی نفتی در دریا :

مقاله مدل سازی عددی انتقال و پخش آلودگی نفتی در دریا که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار و تابستان ۱۳۸۹ در مهندسی دریا از صفحه ۳۷ تا ۴۳ منتشر شده است.
نام: مدل سازی عددی انتقال و پخش آلودگی نفتی در دریا
این مقاله دارای ۷ صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله انتقال و پراکندگی لکه نفتی
مقاله متوسط گیری شده در عمق
مقاله روش اویلری
مقاله مدل چند فازی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
پخش آلاینده های نفتی در محیط های آبی از معضلات بشر امروزی است. معمولا، انتقال و پخش لکه نفتی در محیط های آبی به دلیل فرایند‌های شیمیایی، فیزیکی و زیست شناسی است که خود وابسته به خصوصیات نفت، هیدرودینامیک، هواشناسی و شرایط زیست محیطی است. این فرایندها شامل انتقال، پراکندگی، تبخیر، و ; می باشد. زمانی که نفت در سطح آب پخش می شود، کشیده شده و لایه نفتی را تشکیل می دهد. پخش و انتقال لایه نفتی به دلیل جریان، امواج و اثر باد می باشد. افزایش تمایل نسبت به مطالعه لکه نفتی و همچنین اهمیت روزافزون این موضوع در زندگی روزمره بشر، باعث توسعه تعداد زیادی از مدل های عددی شده است.
در این مقاله یک مدل عددی برای شبیه سازی انتقال و پراکندگی ضخامت لکه نفتی و همچنین پخش و جابجایی مقدار متوسط غلظت نفت در ستون آب و تبخیر با دیدگاه اویلری و به صورت یک مدل چند فازی توسعه داده شده است. مدل هیدرودینامیک موجود معادلات دو بعدی غیر دایمی ناویر استوکس متوسط گیری شده در عمق را حل می کند. در حل عددی جریان از روش تغییر جهت متناوب ضمنی استفاده شده است. گسسته سازی معادلات به روش احجام محدود انجام شده است. به منظور بررسی صحت کارایی مدل عددی، با یک رابطه تجربی مقایسه شده است که نتایج، تطابق مناسبی را نشان می دهند.

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.