مقاله حل مسئله زمانبندی سیستم های تولید بازبا درنظر گرفتن مسئله نگهداری ماشین ها با استفاده از الگوریتم ژنتیک ترکیبی


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل ورد و پاورپوینت
2120
1 بازدید
۲۹,۷۰۰ تومان
خرید

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

  مقاله حل مسئله زمانبندی سیستم های تولید بازبا درنظر گرفتن مسئله نگهداری ماشین ها با استفاده از الگوریتم ژنتیک ترکیبی دارای ۱۷ صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله حل مسئله زمانبندی سیستم های تولید بازبا درنظر گرفتن مسئله نگهداری ماشین ها با استفاده از الگوریتم ژنتیک ترکیبی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله حل مسئله زمانبندی سیستم های تولید بازبا درنظر گرفتن مسئله نگهداری ماشین ها با استفاده از الگوریتم ژنتیک ترکیبی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله حل مسئله زمانبندی سیستم های تولید بازبا درنظر گرفتن مسئله نگهداری ماشین ها با استفاده از الگوریتم ژنتیک ترکیبی :

تعداد صفحات:۱۷
چکیده:
یک زمانبندی مطلوب باعث می شود زمان تکمیل کل کارها (Makespan) کاهش یابد، در نتیجه باعث افزایش سود در محیط رقابتی امروز می شود. مسئله زمانبندی سیستم های باز (Open Shop) شامل مجموعه ای از فعالیت است که باید بر روی مجموعه محدودی از ماشین ها اجرا شوند. هدف از زمانبندی در مسئله سیستم های باز، ارائه یک برنامه زمانی برای اجرای کل عملیات است به طوری که زمان اتمام اجرا کل عملیات کارها کاهش یابد. مسئله زمانبندی سیستم های باز دارای فضای حل بسیار بزرگی است به همین دلیل از رده مسائل پیچیده (NP-Hard) است. تاکنون الگوریتم های مختلفی برای مسئله زمانبندی سیستم های باز ارائه شده است، بیشتر این الگوریتم ها مسئله نگهداری ماشین ها را در نظر نگرفته اند. این تأثیر گذار است. در این مقاله یک الگوریتم ژنتیک ترکیبی جدید برای حل مسئله زمانبندی سیستم های باز ارائه شده است که مسئله نگهداری ماشین ها را نیز در نظر می گیرد. نتایج تجربی نشان داده است الگوریتم پیشنهادی داری کارایی بالایی بوده و باعث افزایش قابلیت اطمینان و کارایی سیستم می شود.

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.