الگوریتم hrrn در vb.net


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل فشرده
2120
9 بازدید
۱۵۹,۷۰۰ تومان
خرید

مقدمه :
همانطور که می دانید الگوریتم های زمانبندی متعددی برای تخصیص زمان cpu به فرایند ها در سیستم عامل وجود دارد. الگوریتم زمانبندی بالاترین نسبت پاسخ یا همان HRRN یکی از بهینه ترین الگوریتم های مشخص شده در کتاب سیستم عامل می باشد پروژه الگوریتم hrrn در vb.net  نحوه دقیق استفاده فرایند ها از cpu را بر اساس زمان ورود فرایند ( input time ) و زمان مورد نیاز برای سرویس آن فرایند ( service time ) مشخص می کند.
پروژه الگوریتم hrrn در vb.net  که توسط مرکز الگوریتم hrrn در vb.net2 آماده شده است یک پروژه کامل و مناسب برای درس سیستم عامل و درس های مرتبط با آن و یک پروژه عالی برای آموزش زبان برنامه نویسی الگوریتم hrrn در vb.net3 می باشد. دانشجویان و پژوهشگران با استفاده از این پروژه نحوه کار و پیاده سازی یک پروژه  صحیح را در زبان برنامه نویسی الگوریتم hrrn در vb.net3 یاد می گیرند، پروژه الگوریتم hrrn در vb.net در کمال سادگی و قابل درک بودن برای تمامی دانشجویان و دانش پژوهان داری امکانات کامل و بهینه برای این مبحث می باشد.

توضیحات بخش های پروژه :
پروژه الگوریتم hrrn در vb.net دارای محتویات و بخش های متعددی مانند :
۱. گرفتن اطلاعات فرایند ها : پروژه الگوریتم hrrn در vb.net  برای انجام و پیاده سازی الگوریتم نیاز دارد که زمان ورود فرایند ها و زمان مورد نیاز برای سرویس آنها را از کاربر گرفته و الگوریتم را محاسبه نماید.
۲. نمایش نحوه ارائه سرویس به فرایند ها : خروجی اصلی پروژه الگوریتم hrrn در vb.net  نمایش نحوه تخصیص زمان cpu به تک تک فرایند ها می باشد. ( البته توضیحات این مطالب به صورت ساده و دقیق در داکیومنت پروژه شرح داده شده است که با یک مطالعه جزعی کل پروژه را کامل درک خواهید کرد.)
۳. محاسبه میانگین زمان انتظار : در این الگوریتم نیاز است تا ما محاسبه کنیم که با طور میاگین تمامی فرایند ها چقدر در صف انتظار بوده اند تا کار ان ها به اتمام برسد.
۴. میانگین زمان پاسخ : یعنی این که به طور میانگین پردازنده چقدر زمان برای پردازش هر فرایند وقت صرف کرده است
۵. میانگین طول صف
۶. و…

به همراه پروژه الگوریتم hrrn در vb.net  :
این پروژه دارای یک داکیومنت ۵۰ صفحه ای متشکل از توضیحات خط به خط سورس کد برنامه می باشد که با مطالعه بخش توضیحات سورس کد آن ( که بین ۵ الی ۱۰ صفحه می باشد) تسلط کامل و کافی در پروژه را خواهید داشت.

اجرای پروژه الگوریتم hrrn در vb.net  :
پروژه الگوریتم hrrn در vb.net  قابل اجرا در تمامی نسخه ها و ورژن های الگوریتم hrrn در vb.net3 در ویژوال استادیو دات نت ( Visual Studio.Net ) را دارد  و پروژه  را می توان مستقیما از روی فایل اجرایی آن ( exe )  آن اجرا نمود.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در مورد پروژه الگوریتم hrrn در vb.net  :
توجه  :  در صورت نیاز و یا برخودر با هرگونه مشکلی شما می توانید با مسئولین وب سایت الگوریتم hrrn در vb.net2 تماس حاصل فرمایید و اطمینان داشته باشید که به مشکل شما سریعا رسیدگی خواهد شد و مسئولین پاسخگو می باشند.

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.