مقاله بررسی روش های مختلف تولک بری بر تغییرات غلظت فراسنجه های لیپیدی خون مرغ های تخمگذار در شرایط گرمایی خوزستان


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل ورد و پاورپوینت
2120
1 بازدید
۲۹,۷۰۰ تومان
خرید

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

  مقاله بررسی روش های مختلف تولک بری بر تغییرات غلظت فراسنجه های لیپیدی خون مرغ های تخمگذار در شرایط گرمایی خوزستان دارای ۱۰ صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی روش های مختلف تولک بری بر تغییرات غلظت فراسنجه های لیپیدی خون مرغ های تخمگذار در شرایط گرمایی خوزستان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی روش های مختلف تولک بری بر تغییرات غلظت فراسنجه های لیپیدی خون مرغ های تخمگذار در شرایط گرمایی خوزستان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی روش های مختلف تولک بری بر تغییرات غلظت فراسنجه های لیپیدی خون مرغ های تخمگذار در شرایط گرمایی خوزستان :

تعداد صفحات:۱۰
چکیده:
هدف از انجام این آزمایش تعیین اثرات روش های مختلف تولک بری اجباری مرغان تخمگذار برتغییرات برخی فراسنجه های خونی مرغ های تخم گذار بود. در این آزمایش از ۲۱۰ مرغ تخمگذار سویه های-لاین در سن ۵۲ هفتگی در قالب طرح کاملا تصادفی با ۷ تیمار و ۵ تکرار و ۶ قطعه مرغ در هر تکرار به مدت ۱۶ هفته استفاده شد. تیمارهای مورد استفاده در این آزمایش شامل: ۱-گروه شاهد تغذیه شده با جیره کامل تخمگذاری۲- گروه محروم از غذا(حذف خوراک) ۳- گروه تغذیه شده با جیره تولک بری حاوی ۱۰۰% دانه کامل جو۴- گروه تغذیه شده با ۵۰% پودر یونجه به همراه ۵۰% جیره تخمگذاری ۵-گروه تغذیه شده با ۷۵% پودر یونجه به همراه ۲۵% جیره تخمگذاری۶- گروه تغذیه شده با ۱۰۰% پور یونجه۷- گروه تغذیه شده با اکسید روی (۲۰۰۰۰ میلی گرم در کیلوگرم روی) بودند. نتایج حاصله نشان دادند که غلظت تری گلیسرید خون در خلال دوره تولک بری در مرغان تولک برده شده درمقایسه با مرغان غیر تولک پایین تر بود. همچنین غلظت کلسترول در تیمار شاهد پایین تر از سایر تیمار ها بود.

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.