مقاله بررسی اثر رقابتی علف هرز تاج خروس ریشه قرمز بر روی عملکرد دانه و کلروفیل برگ ذرت هیبرید ۷۰۴ درمنطقه مغان


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل ورد و پاورپوینت
2120
6 بازدید
۲۹,۷۰۰ تومان
خرید

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

  مقاله بررسی اثر رقابتی علف هرز تاج خروس ریشه قرمز بر روی عملکرد دانه و کلروفیل برگ ذرت هیبرید ۷۰۴ درمنطقه مغان دارای ۵ صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی اثر رقابتی علف هرز تاج خروس ریشه قرمز بر روی عملکرد دانه و کلروفیل برگ ذرت هیبرید ۷۰۴ درمنطقه مغان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی اثر رقابتی علف هرز تاج خروس ریشه قرمز بر روی عملکرد دانه و کلروفیل برگ ذرت هیبرید ۷۰۴ درمنطقه مغان،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی اثر رقابتی علف هرز تاج خروس ریشه قرمز بر روی عملکرد دانه و کلروفیل برگ ذرت هیبرید ۷۰۴ درمنطقه مغان :

تعداد صفحات:۵
چکیده:
به منظور بررسی عملکرد دانه و کلروفیل برگ ذرت هیبرید ۷۰۴ در شرایط رقابت با علف هرز تاج خروس ریشه قرمز، آزمایشی در سال زراعی ۱۳۹۱ در مزرعه تحقیقاتی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل)مغان( به صورت فاکتوریل در قالب طرح بلوک های کامل تصادفی درسه تکرار اجرا شد. در این آزمایش عامل تراکم ذرت با چهار سطح (۷۰۰۰۰، ۷۵۰۰۰، ۸۰۰۰۰، ۸۵۰۰۰ بوته در هکتار( و عامل تراکم تاج خروس با چهار سطح (۰، ۴، ۸ و ۱۲ بوته در متر طولی ردیف( در نظر گرفته شد. نتایج نشان داد که در شرایط عاری از علف هرز بیشترین مقدار عملکرد ذرت و کلروفیل برگ در تراکم های ۸۰۰۰۰ و ۸۵۰۰۰ بوته در هکتار حاصل شد. با افزایش تراکم علف هرز تاج خروس ریشه قرمز مقدار عملکرد دانه و کلروفیل برگ ذرت، عموماً کاهش یافت. به نظر می رسد که افزایش تراکم ذرت تا حد مناسب اثر رقابتی علف هرز تاج خروس ریشه قرمز را کاهش و باعث افزایش عملکرد می گردد.

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.