ارسال فایل متنی در شبکه – c#


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل فشرده
2120
398 بازدید
۷۹,۷۰۰ تومان
خرید

مقدمه :
پروژه ارسال فایل متنی در شبکه – c#  یک برنامه بسیار عالی برای انتقال فایل و متن در شبکه می باشد. در این برنامه با استفاده از تکنیکی ساده متن تایپ شده را در شبکه به کامپیوتر دیگر انتقال می دهیم و به برای ارسال فایل کافیست آن را انتخاب کرده و ارسال را بزنید. این برنامه با استفاده از دستورات ساده برنامه نویسی شبکه ( network programing ) در زبان ارسال فایل متنی در شبکه – c#3  اطلاعات را در شبکه انتقال می دهد.

پروژه ارسال فایل متنی در شبکه – c#  که توسط مرکز ارسال فایل متنی در شبکه – c#2 آماده شده است یک پروژه کامل و مناسب برای درس های دانشگاهی و یک پروژه عالی برای آموزش نحوه کار با شبکه در زبان برنامه نویسی ارسال فایل متنی در شبکه – c#3 می باشد. دانشجویان و پژوهشگران با استفاده از این پروژه نحوه کار و پیاده سازی یک پروژه  تحت شبکه صحیح را در زبان برنامه نویسی ارسال فایل متنی در شبکه – c#3 یاد می گیرند، پروژه ارسال فایل متنی در شبکه – c# در کمال سادگی و قابل درک بودن برای تمامی دانشجویان و دانش پژوهان داری امکانات کامل و بهینه برای این مبحث می باشد.

توضیحات بخش های پروژه :
پروژه ارسال فایل متنی در شبکه – c# دارای محتویات و بخش های متعددی مانند :
۱. اتصال ساده کامپیوتر ها در شبکه : پروژه ارسال فایل متنی در شبکه – c# قابلیت آن را دارد که به سادگی بر روی کامپیوتر ها اجرا شده و اتصال ( connection )  بین آنها را برقرار کند ( با دستوراتی بسیار ساده).

۲. انتخاب و انتقال فایل بین کاربران در شبکه : در پروژه ارسال فایل متنی در شبکه – c#  کاربران می توانند فایل مورد نظر را انتخاب و با زدن دکمه ارسال آن را به طرف مقابل در شبکه ارسال کنند. این مسئله می تواند به صورت موازی نیز انجام بگیرید. یعنی کاربران می توانند به طور همزمان هم فایل انتقال دهند و هم فایل دریافت کنند.

۳.مکالمه متنی بین کاربرا (چت) : پروژه ارسال فایل متنی در شبکه – c#  امکان ارتباط و حرف زدن کاربران با هم را فراهم میکند.

۴. قابلیت اجرا و تست بر روی یک کامپیوتر : در صورتی که نیاز باشد پروژه را امتهان کنید  ( و یا به اساتید تحویل دهید ) میتوانید پروژه را بر روی یک کامپیوتر اجرا کنید. این برنامه با استفاده از شبکه مجازی کامپیوتر شما اجرا شده و انتقال اطلاعات را انجام می دهد. ( روش این کار بسیار ساده می باشد که طی یک فایل آموزشی مجزا به همراه پروژه برای شما ارسال  می شود ).

۵. چاپ متن دریافت شده : پروژه قابلیت این را دارد که در صورت نیاز هر کدام از کاربران شبکه متن دریافت شده را چاپ ( print ) کند. در هنگام چاپ یک نسخه پیش نمایش چاپ نیز نشان داده می شود.

۶. و…

به همراه پروژه ارسال فایل متنی در شبکه – c#  :
این پروژه دارای یک داکیومنت ۵۰ صفحه ای متشکل از توضیحات خط به خط سورس کد برنامه می باشد که با مطالعه بخش توضیحات سورس کد آن ( که بین ۵ الی ۱۰ صفحه می باشد) تسلط کامل و کافی در پروژه را خواهید داشت.

اجرای پروژه ارسال فایل متنی در شبکه – c#  :
پروژه ارسال فایل متنی در شبکه – c#  قابلیت اجرا در نسخه های متعدد ارسال فایل متنی در شبکه – c#3 در ویژوال استادیو دات نت ( Visual Studio.Net ) را دارد  و پروژه  را می توان مستقیما از روی فایل اجرایی آن ( exe )  آن اجرا نمود.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در مورد پروژه ارسال فایل متنی در شبکه – c#  :
توجه  :  در صورت نیاز و یا برخودر با هرگونه مشکلی شما می توانید با مسئولین وب سایت ارسال فایل متنی در شبکه – c#2 تماس حاصل فرمایید و اطمینان داشته باشید که به مشکل شما سریعا رسیدگی خواهد شد و مسئولین پاسخگو می باشند.

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.