ارزیابی و رتبه بندی واحدهای مالی در بکارگیری ICT و انجام امورات حسابداری با استفاده از تحلیل پوششی داده ها


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل ورد و پاورپوینت
2120
1 بازدید
۷۹,۷۰۰ تومان
خرید

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 ارزیابی و رتبه بندی واحدهای مالی در بکارگیری ICT و انجام امورات حسابداری با استفاده از تحلیل پوششی داده ها دارای ۹ صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارزیابی و رتبه بندی واحدهای مالی در بکارگیری ICT و انجام امورات حسابداری با استفاده از تحلیل پوششی داده ها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی ارزیابی و رتبه بندی واحدهای مالی در بکارگیری ICT و انجام امورات حسابداری با استفاده از تحلیل پوششی داده ها،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن ارزیابی و رتبه بندی واحدهای مالی در بکارگیری ICT و انجام امورات حسابداری با استفاده از تحلیل پوششی داده ها :

تعداد صفحات :۹

چکیده مقاله:

این تحقیق با هدف ارزیابی عملکرد واحدهای مالی برخی ادارات کل فنی و حرفه ای بر اساس روش تحلیل پوششی داده ها DEAانجام گرفت. روش تحقیق از نوع توصیفی- تحلیلی و از حیث هدف کاربردی بود. جامعه آماری مدیران، سرپرستان و کارشناسان واحدهای مالی برخی ادارات کل فنی و حرفه ای می باشند. ابزار گردآوری اطلاعات پرسشنامه می باشد که روایی آن از نوع محتوایی وپایای کلی آن ۸۴ / ۰ با ضریب آلفای کرونباخ برآورد گردید. نتایج بدست آمده در این پژوهش نشان داده که رتبه بالاتر را از لحاظکارایی واحد مالی شهر یزد به خود اختصاص داده است و واحد مالی شهرستان زاهدان دومین رتبه کارایی، واحد مالی اصفهان،بیرجند، مشهد، کرمان به ترتیب رتبه های سوم، چهارم، پنجم، ششم را به خود اختصاص داده است.

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.