الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#


در حال بارگذاری
23 اکتبر 2022
فایل فشرده
2120
9 بازدید
۷۹,۷۰۰ تومان
خرید

مقدمه :
همانطور که می دانید الگوریتم های زمانبندی متعددی برای تخصیص زمان cpu به فرایند ها در سیستم عامل وجود دارد. الگوریتم زمانبندی بالاترین نسبت پاسخ یا همان HRRN یکی از بهینه ترین الگوریتم های مشخص شده در کتاب سیستم عامل می باشد پروژه الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#  نحوه دقیق استفاده فرایند ها از cpu را بر اساس زمان ورود فرایند ( input time ) و زمان مورد نیاز برای سرویس آن فرایند ( service time ) مشخص می کند. این پروژه از کوانتوم یک ( quantum 1 ) برای نمایش بهتر عملکرد این الگوریتم استفاده می کند. ( توضیحات بیشتر در زیر موجود می باشد ).
پروژه الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#  که توسط مرکز الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#2 آماده شده است یک پروژه کامل و مناسب برای درس سیستم عامل و درس های مرتبط با آن و یک پروژه عالی برای آموزش زبان برنامه نویسی الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#3 می باشد. دانشجویان و پژوهشگران با استفاده از این پروژه نحوه کار و پیاده سازی یک پروژه  صحیح را در زبان برنامه نویسی الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#3 یاد می گیرند، پروژه الگوریتم hrrn با quantom 1 در c# در کمال سادگی و قابل درک بودن برای تمامی دانشجویان و دانش پژوهان داری امکانات کامل و بهینه برای این مبحث می باشد.

توضیحات بخش های پروژه :
پروژه الگوریتم hrrn با quantom 1 در c# دارای محتویات و بخش های متعددی مانند :
۱. گرفتن اطلاعات فرایند ها : پروژه الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#  برای انجام و پیاده سازی الگوریتم نیاز دارد که زمان ورود فرایند ها و زمان مورد نیاز برای سرویس آنها را از کاربر گرفته و الگوریتم را محاسبه نماید.

۲. نمایش نحوه ارائه سرویس به فرایند ها : خروجی اصلی پروژه الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#  نمایش نحوه تخصیص زمان cpu به تک تک فرایند ها می باشد. ( البته توضیحات این مطالب به صورت ساده و دقیق در داکیومنت پروژه شرح داده شده است که با یک مطالعه جزعی کل پروژه را کامل درک خواهید کرد.)

۳. محاسبه میانگین زمان انتظار : در این الگوریتم نیاز است تا ما محاسبه کنیم که با طور میاگین تمامی فرایند ها چقدر در صف انتظار بوده اند تا کار ان ها به اتمام برسد.

۴. میانگین زمان پاسخ : یعنی این که به طور میانگین پردازنده چقدر زمان برای پردازش هر فرایند وقت صرف کرده است

۵. میانگین طول صف

۶. استفاده از کانتوم ۱ : کوانتوم یک یعنی اینکه هر فرایند را که برای پردازش انتخاب می کنیم فقط یک ثانیه از پردازش مورد نیاز آن را انجام میدهیم و بعد مجددا الگوریتم hrrn را بر روی تمامی فرایند ها برای انتخاب یک فرایند دیگر اجرا می کنیم.

۷. و…

به همراه پروژه الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#  :
این پروژه دارای یک داکیومنت ۵۰ صفحه ای متشکل از توضیحات خط به خط سورس کد برنامه می باشد که با مطالعه بخش توضیحات سورس کد آن ( که بین ۵ الی ۱۰ صفحه می باشد) تسلط کامل و کافی در پروژه را خواهید داشت.

اجرای پروژه الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#  :
پروژه الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#  قابلیت اجرا در نسخه های متعدد الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#3 در ویژوال استادیو دات نت ( Visual Studio.Net ) را دارد  و پروژه را می توان مستقیما از روی فایل اجرایی آن ( exe )  اجرا نمود.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در مورد پروژه الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#  :
توجه  :  در صورت نیاز و یا برخودر با هرگونه مشکلی شما می توانید با مسئولین وب سایت الگوریتم hrrn با quantom 1 در c#2 تماس حاصل فرمایید و اطمینان داشته باشید که به مشکل شما سریعا رسیدگی خواهد شد و مسئولین پاسخگو می باشند.
 

  راهنمای خرید:
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.