هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات

هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات

… دانلود …

هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات :

سال انتشار : 1384

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : بيماريهاي پوست

تعداد صفحات :8

مقدمه: روغن پوست و آب مرکبات حاوی فوروکومارین (پسورالن) است که می تواند باعث فیتوفوتودرماتیت شود. اگر واکنش فیتوفوتودرماتیت خفیف باشد ممکن است خود را فقط به صورت هیپرپیگمانتاسیون (بدون سوزش، خارش، درد، وزیکول و تاول) نشان دهد. هدف از این پژوهش مطالعه توصیفی بیماران مبتلا به هیپرپیگمانتاسیون پشت دست ها بود.
روش اجرا: از دهم دی ماه 1382 تا شانزدهم اردیبهشت ماه 1383، 32 بیمار با هیپرپیگمانتاسیون ناحیه پشت دست ها (خصوصا بین انگشتان) به کلینیک پوست شهرستان جهرم مراجعه کردند.
یافته ها: تمام بیماران مونث و میانگین سنی آن ها 21.4 سال بود. هیچ کدام از بیماران شکایتی از سوزش- خارش و درد نداشتند و فاقد شرح حالی از قرمزی، وزیکول و تاول قبل از ظهور هیپرپیگمانتاسیون بودند. 31 بیمار (97%) قبل از ایجاد ضایعه ها، نارنج آب گرفته بودند، به طوری که 16 بیمار (50%) چند روزه (میانگین زمانی 7.63 روز) قبل از شروع ضایعه ها مقدار زیادی نارنج آب گرفته بودند و 7 بیمار (22%) علاوه بر نارنج، آب مرکبات دیگر را (مانند پرتقال یا لیمو خارکی) نیز گرفته بودند. فقط ضایعه های یک بیمار (3%) یک هفته پس از گرفتن آب لیمو خارکی ایجاد شده بود.
نتیجه گیری: فیتوفوتودرماتیت به دنبال تماس با مرکبات می تواند منجر به هیپرپیگمانتاسیون پشت دست ها شود.

كلید واژه: فیتو فوتودرماتیت، مركبات، نارنج

با سلام،محصول دانلودی هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات آماده ارائه به شما پژوهنده عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات هدایت میشوید
هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات

پژوهشگر گرامی فایل کامل هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات وارد صفحه فروش فایل دانلودی هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

هيپر پيگمانتاسيون پشت دست ها به علت فيتو فوتودرماتيت ثانويه به تماس با مركبات