هيدروليک جريان درکانال روباز مستطيلي شکل با جريان متغييرمکاني

هيدروليک جريان درکانال روباز مستطيلي شکل با جريان متغييرمکاني

… دانلود …

 هيدروليک جريان درکانال روباز مستطيلي شکل با جريان متغييرمکاني دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد هيدروليک جريان درکانال روباز مستطيلي شکل با جريان متغييرمکاني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي هيدروليک جريان درکانال روباز مستطيلي شکل با جريان متغييرمکاني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن هيدروليک جريان درکانال روباز مستطيلي شکل با جريان متغييرمکاني :

سال انتشار : 1394

تعداد صفحات :5

چکیده مقاله:

دراین پژوهش ، رفتار سیال نیوتنی تراکم ناپذیر در کانال روباز مستطیلی شکل وانشعاب جانبی مورد بررسی قرار میگیرد تاثیرات زاویه سطح مقطع سرعت جریان وطول آبراهه جریان در کانال جانبی برسرعت در کانال مستطیلی شکل اصلی مورد بررسی قرار گرفته شد معادلات حاکم بررفتار جریان معادلات پیوستگی و مومنتوم حرکت می باشد که از معادلات غیر خطی پیچیده می باشند که آنها را با روشهای تحلیلی نمی توان حل نمود. بنابراین برای حل این معادلات باید از روشهای عددی از قبیل روش تفاضلات محدود استفاده نمود. داده های خروجی به صورت گراف ترسیم و تحلیل نتایج آن مورد بررسی قرار گرفت . در صورت افزایش سطح مقطع وطول کانال جانبی کاهش سرعت جریان را در پی خواهد داشت .

پژوهشگر گرامی فایل کامل nx با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل nx دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.