عدم اجراي عين تعهد و اصل جبران خسارت در کنوانسيون بيع بين المللي کالا و حقوق ايران

عدم اجراي عين تعهد و اصل جبران خسارت در کنوانسيون بيع بين المللي کالا و حقوق ايران

… دانلود …

 عدم اجراي عين تعهد و اصل جبران خسارت در کنوانسيون بيع بين المللي کالا و حقوق ايران دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد عدم اجراي عين تعهد و اصل جبران خسارت در کنوانسيون بيع بين المللي کالا و حقوق ايران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي عدم اجراي عين تعهد و اصل جبران خسارت در کنوانسيون بيع بين المللي کالا و حقوق ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن عدم اجراي عين تعهد و اصل جبران خسارت در کنوانسيون بيع بين المللي کالا و حقوق ايران :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

هدف از پژوهش حاضر عدم اجراي عين تعهد و اصل جبران خسارت در کنوانسيون بيع بين المللي کالا و حقوق ايران بود. هرگاه عدم اجرای عین تعهد توسط یک طرف قرارداد منجر به ورود خسارت به طرف مقابل شود، برای وی حق مطالبه خسارت ایجاد میشود و نقض کننده قراردادمعمولا از طریق پرداخت مبلغی پول این خسارت را جبران میکند. این روش جبران خسارت، در عمل مهمترین وسیله جبرانی در دسترس است. لذا از آن به عنوان هدف اصلی مسئولیت مدنی در ارتباط با زیاندیده نیز یاد شده، جلوگیری از خسارت در آینده، رفع تجاوز به حقوق خواهان و فرونشاندن خشم و کاهش آزردگی خاطر نیز از دیگر اهداف مسئولیت مدنی برشمرده شده است.

اینک شما با جستجوی عبارت nx وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
nx