مقاله استفاده از روش تحليل عاملي در مدل سازي عصبي واحد تصفيه پساب با نمک پايين تصفيه خانه فاضلاب صنعتي فجر (پتروشيمي ماهشهر)

 مقاله استفاده از روش تحليل عاملي در مدل سازي عصبي واحد تصفيه پساب با نمک پايين تصفيه خانه فاضلاب صنعتي فجر (پتروشيمي ماهشهر)

… دانلود …

  مقاله استفاده از روش تحليل عاملي در مدل سازي عصبي واحد تصفيه پساب با نمک پايين تصفيه خانه فاضلاب صنعتي فجر (پتروشيمي ماهشهر) دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله استفاده از روش تحليل عاملي در مدل سازي عصبي واحد تصفيه پساب با نمک پايين تصفيه خانه فاضلاب صنعتي فجر (پتروشيمي ماهشهر)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله استفاده از روش تحليل عاملي در مدل سازي عصبي واحد تصفيه پساب با نمک پايين تصفيه خانه فاضلاب صنعتي فجر (پتروشيمي ماهشهر)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله استفاده از روش تحليل عاملي در مدل سازي عصبي واحد تصفيه پساب با نمک پايين تصفيه خانه فاضلاب صنعتي فجر (پتروشيمي ماهشهر) :

تعداد صفحات:21
چکیده:
به منظور کنترل بهتر و کارآمد عملکرد تصفیه خانه های فاضلاب صنعتی، می توان از یک ابزار ریاضی، بر مبنای اطلاعات ثبت شده برخی از پارامتر های اساسی پساب، طی دوره ای از بهره برداری تصفیه خانه استفاده کرد. دراین مقاله، از شبکه عصبی چندلایه پیش خور با یک لایه پنهان و روش توقف آموزش، برای اولین بار در کشور جهت بررسی مشخصات پساب خروجی واحد های تصفیه خانه استفاده شده است. داده های این تحقیق مربوط به تصفیه خانه فجر واقع در بندر ماهشهر بوده که از مشخصات آن استفاده گردیده است. همچنین از روش تحلیل عاملی جهت اصلاح و ارتقای عملکرد مدل های ترکیبی ایجاد شده به وسیله شبکه عصبی و تکنیک تحلیل مولفه های اصلی، استفاده شده است. این تحلیل به عنوان یکی از روش های آماری برای تجزیه اطلاعات موجود در مجموعه داده ها و تعیین تأثیرگذارترین متغیرها در هنگامی که تعداد متغیرهای مورد بررسی زیاد و روابط بین آنها ناشناخته باشد، استفاده می شود. به منظور ارزیابی عملکرد مدل ها از شاخص های مجذور میانگین مربع خطاها (RMSE)، میانگین مطلق خطا (MAE)، و ضریب همبستگی پیرسون (R) استفاده شده است. مقادیر R بدست آمده از مدل ها که در بازه 8/0 تا 94/0 قرار دارند، نشان دهنده دقت مناسب آن در برآورد مشخصات کیفی فاضلاب است.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی nx وارد صفحه فروش فایل دانلودی nx شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

nx