مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام

مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام

… دانلود …

مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام دارای 38 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام :

سال انتشار : 1391

تعداد صفحات :38

این پژوهش کاربرد استراتژیهای معاملاتی مبتنی بر بازده را در بورس اوراق بهادار تهران مورد بررسی و آزمون قرار می دهد. در این مطالعه در گام نخست بررسی می شود که آیا کدامیک ازاستراتژیهای مومنتوم یا معکوس در بورس تهران وجود دارد؟ در گام بعدی بررسی می شود که آیا چهار عامل؛ حجم معاملات، نسبت نگهداری سهام توسط سرمایه گذاران نهادی، سهام شناور آزاد و حجم مبنا جهت پیش بینی بازده های مقطعی برای پرتفوی های گوناگون مومنتوم و معکوس قیمتی موثر می باشند؟ همچنین با توجه به ارائه یک مدل، سهم هر یک از عوامل صرف ریسک مربوط به متغیرهای مورد بررسی در ایجاد بازدهی پرتفوی شناسایی می شود.
نتایج بدست آمده در این تحقیق حاکی از آن است که استراتژی مومنتوم در دوره های کوتاه مدت کمتر از سه ماه به صورت معنی داری در بورس اوراق بهادار تهران وجود دارد و توان ایجاد بازده غیر نرمال را دارا می باشد. لذا فرضیه واکنش کمتر از حد طی سالهای 1384 الی 1388 در بازار سرمایه ایران تایید می شود. شواهد تحقیق همچنین نشان می دهد که استراتژی مومنتوم ساده بعد از تعدیل برای متغیرهای مورد بررسی در این تحقیق شامل حجم معاملات، نسبت نگهداری سهام توسط سرمایه گذاران نهادی، سهام شناورآزاد و حجم مبنا در بازارسرمایه ایران سود معنی داری ایجاد می نماید. ازمیان چهار متغیرمورد بررسی، در این مطالعه، متغیر حجم معاملات و حجم مبنا در اکثر دوره های کوتاه مدت بر بازدهی های مومنتوم تاثیر گذارمی باشند. لیکن متغیرهای نسبت نگهداری سهام توسط سرمایه گذاران نهادی و سهام شناورآزاد به غیر از چند دوره در اکثر دوره ها بر بازدهی های مومنتوم موثر نمی باشند.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام

با سلام،محصول دانلودی مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام آماده ارائه به شما پژوهنده عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام هدایت میشوید
مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله تحليل عوامل موثر بر استراتژيهاي معاملاتي مبتني بر بازده سهام دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.