مقاله پرونده هسته‌اي ايران و اعتمادسازي براي دولت آمريکا؛ تحليل صفحه سخنگوي وزارت امور خارجه آمريکا در فيس بوک

مقاله پرونده هسته‌اي ايران و اعتمادسازي براي دولت آمريکا؛ تحليل صفحه سخنگوي وزارت امور خارجه آمريکا در فيس بوک

… دانلود …

 مقاله پرونده هسته‌اي ايران و اعتمادسازي براي دولت آمريکا؛ تحليل صفحه سخنگوي وزارت امور خارجه آمريکا در فيس بوک دارای 36 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله پرونده هسته‌اي ايران و اعتمادسازي براي دولت آمريکا؛ تحليل صفحه سخنگوي وزارت امور خارجه آمريکا در فيس بوک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله پرونده هسته‌اي ايران و اعتمادسازي براي دولت آمريکا؛ تحليل صفحه سخنگوي وزارت امور خارجه آمريکا در فيس بوک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله پرونده هسته‌اي ايران و اعتمادسازي براي دولت آمريکا؛ تحليل صفحه سخنگوي وزارت امور خارجه آمريکا در فيس بوک :

سال انتشار : 1394

تعداد صفحات :36

تحلیل گفتمان بیانات مقامات سیاسی یک کشور در تبیین رویکردها و دیدگاه‌های دولت آن کشور حائز اهمیت است. از طرفی بسترهای جدید ارتباطاتی زمینه ایجاد راهکارهای نو در ارتباط و انتقال مفاهیم را فراهم آورده است. محیط‌های مجازی و شبکه‌های اجتماعی از بسترهای نوظهوری هستند که توجه دولت‌ها را نیز به خود جلب کرده‌اند. همین امر باعث حضور شخصیت‌های سیاسی در محیط‌های اجتماعی مجازی شده است. حضور این شخصیت‌ها در این محیط‌ها فرصتی برای بررسی دقیق‌تر دیدگاه‌ها و نظرات آنان ایجاد نموده است. با این مقدمه، به نظر می‌رسد حضور آلن ایر، سخنگوی فارسی‌زبان وزارت امور خارجه امریکا، در فیس بوک نیازمند مطالعه دقیق‌تر است. با توجه به این نکته که این حضور مصداقی از دیپلماسی عمومی دولت آمریکا در برابر قشری از جامعه ایران است، تبیین عملکرد و تحلیل گفتمان مطالب سخنگوی رسمی دولت آمریکا در مواجهه با کاربران ایرانی حائز اهمیت می‌باشد. این تحلیل با استفاده از نظریه چارچوب‌سازی در ارتباطات و رسانه‌ها انجام شده است. تحلیل گفتمان مطالب منتشرشده از سوی آلن ایر، در فاصله زمانی مذاکرات هسته‌ای ژنو تا مذاکرات وین، نشان‌دهنده نوعی تلاش برای «اعتماد‌سازی از دولت آمریکا» برای مخاطبین سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا است.

اینک شما با جستجوی nx وارد صفحه فروش فایل دانلودی nx شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

nx